HAKKIMIZDA

ÇEŞME KANARYA OTEL

Çeşme’nin canlı merkezine 1 km mesafede faaliyet gösteren Kanarya Hotel, 36 oda 72 yatak kapasitesine sahip olup ücretsiz şezlonglar ve şemsiyelerle donatılmış bir açık yüzme havuzuna sahiptir. Otel, klimalı odalar ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Hotel Kanarya’nın tüm odalarında havuza ve şehre bakan bir balkon ve uydu TV mevcuttur. Banyoda duş ve saç kurutma makinesi vardır.

Kanarya Otel, standartların da olup oda + kahvaltı + alacart sistemi ile çalışmaktadır. İzmir/Çeşme beldesindedir. Resepsiyon Bar 24 saat hizmet vermektedir. Çeşme Merkezdedir. Çarşı Merkezine 800 Mt. Çeşme Kalesi 700 Mt. Marina 800 Mt. Alaçatı 6.5 Km. Ilıca Plajı 6 Km. Ayayorgi Beach Clup 2 Km. Dalyan Koy Plajı 4 Km. Dalyan Kocakarı Plajı 4.5 Km. Altın Kum Plajı 6 Km. Anfi Tiyatro Konser Salonu 100 mt. Otogar 500 Mt. Plajlara ulaşım için dolmuşlar otelimizin önünden geçmektedir. Odalarımız standart ikili yatak, double yatak, triple yatak oda ebatı 13 mt² full internet hizmeti ve 24 saat Bar Hizmeti verilmektedir.

Anlaşmalı plajımız vardır.